Výsledky

 


9. 11. 2019 Nivnice
1. místo: Robin Svoboda (přípravka), Ondřej Kocmánek (ml. žáci), Petra Mračková (žákyně)
2. místo: Julie Seidlová, Antonín Novák, Samuel Havíř (přípravka)
3. místo: Sára Svobodová, Maxim Pešák, Matěj Fait (přípravka)


2. 11. 2019 Dzierzoniow (Polsko)
1. místo: Petra Mračková, Tereza Mračková, Ludmila Richterová (žákyně)
2. místo: Ondřej Kocmánek (ml. žáci), Martin Štofko (žáci)
3. místo: Kamila Bublíková, Magdalena Slavíčková (žákyně)


27. 10. 2019 Bratislava (Slovensko)
1. místo: Ondřej Kocmánek (ml. žáci)
2. místo: Robin Svoboda, David Holuša (přípravka)
3. místo: František Hrkal, Samuel Havíř, Julie Seidlová (přípravka)
4. místo: Amálie Seidlová (přípravka)
5. místo: Sára Svobodová (přípravka)
6. místo: Tadeáš Boček, Pavel Vysloužil (přípravka)
7. místo: Tobiáš Boček (přípravka)


26. 10. 2019 Praha Olymp
4. místo: Martin Štofko (žáci), Mykyta Horya (junioři)
9. místo: Ivan Konashkov (kadeti)


19. 10. 2019 Třinec
1. místo: Petra Mračková (žákyně)
2. místo: Kamila Bublíková, Tereza Mračková (žákyně), Ludmila Richterová (kadetky)
3. místo: Ondřej Kocmánek (ml. žáci)
4. místo: Magdalena Slavíčková (žákyně)
9. místo: Martin Štofko (žáci)


5. 10. 2019 Krašnik (Polsko)
3. místo: Marie Kis (žákyně)
8. místo: Kamila Bublíková, Tereza Mračková (žákyně)
11. místo: Ludmila Richterová (žákyně)
13. místo: Martin Štofko (žáci)
18. místo: Petra Mračková, Tereza Zbořilová (žákyně)


28. 9. 2019 Werdau (Německo)
2. místo: Marie Kis (žákyně)
3. místo: Kamila Bublíková (žákyně)
6. místo: Ludmila Richterová (žákyně)
7. místo: Tereza Zbořilová (žákyně)


21. 9. 2019 Hradec Králové
1. místo: Ondřej Kocmánek, Lukáš Juříček (ml. žáci), Ludmila Richterová (kadetky)
2. místo: Mykyta Horya (junioři)
3. místo: Kamila Bublíkoví (žákyně)
6. místo: David Holuša (přípravka)
7. místo: Tomáš Juříček (ml. žáci)
8. místo: Sebastian Skřipský (přípravka)


14. 9. 2019 Prievidza (Slovensko)
2. místo: Kamila Bublíková (žákyně), Mykyta Horya (junioři)
3. místo: David Černohlávek, Ondřej Kocmánek (ml. žáci)
4. místo: Jaroslav Záděra (kadeti)
10. místo: Arbulat 
Elmurzaev (žáci)
11. místo: Martin Štofko (žáci)


22. 6. 2019 VC Brna
1. místo: Robin Svoboda, Matěj Fait, Adam Krejča, Sára Svobodová (přípravka), Petra Mračková, Tereza Mračková,
               Tereza Zbořilová, Ludmila Richterová, Marie Kis (žákyně)
2. místo: Tadeáš Boček, Patrik Hudec, David Holuša, Pavel Vysloužil, Julie Seidlová (přípravka), David Černohlávek,
               Ondřej Kocmánek (ml. žáci), Matěj Chudáček (žáci), Kamila Bublíková (žákyně), Jaroslav Záděra (kadeti), Mykyta Horya (junioři)
3. místo: Tobiáš Boček, Antonín Vysloužil, Richard Konvalina, Sebastián Skřipský, Amálie Seidlová (přípravka), Patrik Valeš (ml. žáci)
4. místo: Martin Štofko (žáci)
5. místo: Petr Novák (ml. žáci)
7. místo: Tomáš Juříček (ml. žáci)


15. 6. 2019 Vítkovice
1. místo: Matěj Chudáček (žáci)
2. místo: Mykyta Horya (junioři)
3. místo: Ondřej Kocmánek (ml. žáci)
7. místo: David Černohlávek (ml. žáci)
8. místo: Sebastián Skřipský (přípravka), Martin Štofko (žáci)
9. místo: Pavel Vysloužil (přípravka)


8. 6. 2019 Bánovce nad Bebravou (Slovensko)
1. místo: David Černohlávek, Ondřej Kocmánek (ml. žáci), Matěj Chudáček (žáci), Petra Mračková (žákyně)
2. místo: Patrik Valeš (ml. žáci)
4. místo: Marie Kis (žákyně)


1. 6. 2019 Olomouc
1. místo: Patrik Valeš, Ondřej Kocmánek (ml. žáci)
2. místo: Sára Svobodová (přípravka)
3. místo: Robin Svoboda, Pavel Vysloužil (přípravka)
4. místo: Antonín Vysloužil (přípravka)


25. 5. 2019
   Dunajská Streda (Slovensko)

2. místo: Petra Mračková (žákyně)
3. místo: Patrik Valeš (ml. žáci), Tereza Mračková (žákyně)
4. místo: Jodef Blahoňovský (přípravka)
5. místo: David Černohlávek (ml. žáci), Ludmila Richterová (žákyně)
7. místo: Martin Štofko (žáci), Kamila Bublíková (žákyně)

   Nový Jičín
2. místo: Robin Svoboda (přípravka)
4. místo: Antonín Vysloužil, Sára Svobodová (přípravka)
5. místo: Matěj Fait (přípravka)
7. místo: Amálie Seidlová (přípravka)
8. místo: Patrik Hudec (přípravka)
10. místo: David Holuša, Julie Seidlová (přípravka)
11. místo: Pavel Vysloužil (přípravka)


18. 5. 2019 Lidice
1. místo: Ondřej Kocmánek (ml. žáci), Petra Mračková, Tereza Mračková, Tereza Zbořilová (žákyně)
2. místo: Josef Blahoňovský (přípravka), Kamila Bublíková, Marie Kis (žákyně)
3. místo: Lukáš Juříček (ml. žáci), Martin Štofko (žáci)
4. místo: Ludmila Richterová (žákyně)
7. místo: Sebastián Skřipský (přípravka)
8. místo: Patrik Valeš (ml. žáci)
11. místo: David Holuša (přípravka)
13. místo: Jakub Skoupý (přípravka)
14. místo: Tomáš Juříček (ml. žáci)


11. 5. 2019 Pieszyce (Polsko)
1. místo: Ondřej Kocmánek (ml. žáci), Petra Mračková (žákyně)
2. místo: Tomáš Juříček (ml. žáci), Tereza Mračková, Marie Kis (žákyně)
3. místo: Lukáš Juříček (ml. žáci), Kamila Bublíková (žákyně)
5. místo: Petr Novák (ml. žáci)


27. 4. 2019
   Krnov

2. místo: Matěj Chudáček (žáci)
3. místo: Martin Štofko (žáci)
5. místo: Patrik Valeš (ml. žáci), Josef Blahoňovský (přípravka)
6. místo: Ondřej Kocmánek (ml. žáci)
10. místo: Sebastián Skřipský (přípravka)

   Thalheim (Německo)
2. místo: Petra Mračková, Tereza Mračková (žákyně)
3. místo: Tereza Zbořilová (žákyně)
4. místo: Kamila Bublíková (žákyně)


20. 4. 2019 ME Utrecht (Nizozemí)
1. místo: Martin Štofko (žáci), Marie Kis (žákyně)
2. místo: Tereza Mračková (žákyně)
4. místo: Kamila Bublíková, Ludmila Richterová (žákyně)
7. místo: Magdalena Slavíčková (žákyně)
8. místo: Ondřej Kocmánek (ml. žáci), Tereza Zbořilová (žákyně), Jaroslav Záděra (kadeti)
9. místo: Petra Mračková (žákyně)


13. 4. 2019 Borohrádek
1. místo: Matěj Fait, Patrik Hudec (přípravka)
2. místo: Robin Svoboda, Amálie Seidlová (přípravka)
6. místo: David Holuša (přípravka)
7. místo: Sára Svobodová (přípravka)
9. místo: Julie Seidlová (přípravka)
10. místo: Tadeáš Boček (přípravka)
11. místo: Tobiáš Boček (přípravka)


30. 3. 2019 MČR Vítkovice
1. místo: Mykyta Horya (junioři), Ludmila Richterová (kadetky)
2. místo: David Černohlávek, Lukáš Juříček (ml. žáci), Matěj Chudáček (žáci)
3. místo: Ondřej Kocmánek (ml. žáci)
4. místo: Jaroslav Záděra (kadeti)
8. místo: Patrik Valeš (ml. žáci)
10. místo: Tomáš Juříček (ml. žáci)


23. 3. 2019 Hodonín
5. místo: Matěj Chudáček (žáci)
7. místo: Ondřej Kocmánek (ml. žáci)
9. místo: Martin Štofko (žáci)
12. místo: David Černohlávek (ml. žáci)


2. 3. 2019 MČR Hradec Králové
1. místo: Jakoslav Záděra (kadeti), Mykyta Horya (junioři), Tereza Mračková, Magdaléna Slavíčková, Ludmila Richterová (žákyně)
2. místo: Petra Mračková (žákyně)
3. místo: David Černohlávek (žáci), Tereza Zbořilová (žákyně), Martin Helán (kadeti)
4. místo: Martin Štofko (žáci), Kamila Bublíková (žákyně)
5. místo: Patrik Valeš (žáci)
6. místo: Petr Novák (žáci)


16. 2. 2019 Bielawa (Polsko)
1. místo: Martin Štofko (žáci), Tereza Mračková (žákyně)
2. místo: Matěj Chudáček (žáci), Petra Mračková, Ludmila Richterová, Marie Kis (žákyně) 
3. místo: Tereza Zbořilová (žákyně)
7. místo: David Černohlávek (ml. žáci)
9. místo: Kamila Bublíková (žákyně)
12. místo: Patrik Valeš (ml. žáci)


19. 1. 2019 Kolding (Dánsko)
1. místo: Martin Štofko (žáci), Petra Mračková, Tereza Mračková (žákyně)
2. místo: Ondřej Kocmánek (ml. žáci), Tereza Zbořilová (žákyně)
3. místo: Mykyta Horya (junioři)
6. místo: David Černohlávek (ml. žáci)